Szanowny Kliencie

Serwis Aureus.info.pl wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności"

Polityka prywatności Akceptuję

Platforma dla pożyczkobiorców

Skorzystaj z sprawdzonego sposobu, dzięki któremu zyskasz atrakcyjne i bezpieczne finansowanie Dołącz do grupy setek zadowolonych pożyczkobiorców  którzy pozyskali w ten sposób finansowanie.

Dlaczego to Ci się opłaca?

Aureus to proste procedury i profesjonalny system, zapewniające Ci szybkie i wygodne transakcje, a do tego cały zestaw korzyści, dzięki którym:

Otrzymasz dostęp nawet do 50.000 złotych.. Przy jej pomocy zaspokoisz również inne swoje potrzeby takie jak remont, wakacje, zakup mieszkania, jak i wiele innych. Z kolei niskie oprocentowanie, brak prowizji oraz dodatkowych opłat sprawią, że pozyskanie takiego kapitału będzie dla Ciebie bardzo atrakcyjne.

Będziesz cieszył się wygodą i elastycznością spłat dopasowanych do swoich możliwości. Oprocentowanie, wysokość rat, a także sam okres trwania pożyczki dostosujesz do swoich indywidualnych potrzeb. Ponadto, będziesz mógł skorzystać z opcji ich komfortowej zmiany już w trakcie trwania umowy. Dzięki temu zyskasz pełną kontrolę nad swoimi bieżącymi wydatkami.

Unikniesz pośredników, realnie wpływając na ograniczenie kosztów finansowania. Wszystkie formalności załatwisz za pomocą jednej platformy - wnosząc przy tym wyłącznie jedną opłatę serwisową. To z kolei pozwoli Ci ominąć konieczność płacenia licznych opłat, prowizji, a nawet odsetek.

Jak to działa?

Sprawdź, jak krok po kroku przebiega udzielanie pożyczek społecznościowych za pomocą platformy Aureus.

1. Zarejestruj się. Zrobisz to szybko klikając w ten link. >>>>

2. Dodaj wniosek. Określ, ile, na co i na jakich warunkach chcesz pożyczyć, a następnie poczekaj na zgłoszenia inwestorów.

3. Załatw formalności. Gdy już wybierzesz zwycięską ofertę, przygotujemy dla Ciebie wszystkie niezbędne dokumenty, które niezwłocznie dostarczymy pod Twój adres.

4. Podpisz umowę i czekaj na środki. Podpisz otrzymane dokumenty, a następnie poczekaj aż inwestor przeleje Ci całą kwotę na wskazane przez Ciebie konto.

5. Pamiętaj o regularnych spłatach. Terminowo wpłacaj inwestorowi ratę wynikającą z podpisanej przez Was umowy.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2019
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA